Mīlestība nekad nebeidzas…

Mazliet pelēcīgs uzausa šīs sestdienas rīts, bet tas netraucēja mūsu draudzei pulcēties uz dievkalpojumu. Mūs uzrunāja mācītājs Dzintars Ozoliņš.

Mācītājs svētrunā runāja par mīlestību. Viņš lūdza arī klātesošajiem atbildēt uz jautājumu, kas ir mīlestība. Izskanēja dažādas atbildes. Svētrunā draudzes mācītājs arī minēja, ka sludināšanas galvenais mērķis nav būvēt ēkas vai veidot organizācijas, bet gan veidot mīlestības pilnas attiecības ar līdzcilvēkiem un Dievu. Svētrunas noslēgumā mācītājs Dzintars novēlēja draudzei, lai izdodas  patiesi mīlēt Dievu un vienam otru tā, kā mīlam sevi.

Dievkalpojuma otrajā daļā bērni devās uz savām telpām mācīties, bet pieaugušie palika dievkalpojuma zālē pētīt Bībeles apcerējuma tematus. Pēc dievkalpojuma pavadījām jaukus brīžus ar sarunām pie sarūpēta mielasta.

Priecājamies par mācītāja Dzintara atgriešanos mūsu draudzē un novēlam veiksmīgu kalpošanu ne tikai šeit, bet arī Valmierā. Viņš tagad ir arī Valmieras draudzes mācītājs.

Kategorijas: Dievkalpojumi, Ziņas. Ielieciet grāmatzīmi permalink.